نتایج جستجو برای عبارت :

چه خوفناک!

ساعت هاست که جغد سیاه شومی روی تیربرق جلو خانه مان نشسته است و از ته گلو جیغ میکشد. نوری خوفناک به داخل حیاط میتابد.
من با تحکم و بی صبری میان حیاط پریدم و عوعو کردم. این جانور با آن چشمان دریده و خیره اش به بدبختی ما میخندد، او نمیداند که من پیش از آنکه به دنیا بیایم، در آیینه سرنوشتم، این پیشامدهای شوم و نامفهوم را دیده بودم، من از نخستین روز زندگی ام تلخی این روزها را زیر پوستم داشته ام. من سالهاست به گور پدر این شومی خندیده ام. چه دردناک! چق
1. از ساعت 12:30 تا حالا که 15:30 نشده حتی، چهارتا ساندویچ نیم متری خوردم، سر جمع میشه دو متر. اگه اینا نشونه حاملگی نیست پس چیه؟
مُشتبایِ مامان داره میاد دیگه :)
تازه وقتی رسیدم خونه مامانم گفت ما بخاطر تو ناهار نخوردیم و دیگه اصراااااار و اینا باهاشون ناهار هم خوردم :))) 
2. به خانومه میگم ببخشید که اون روز باهاتون بد حرف زدم. فشار زندگی رومه، به هرکی هرچی به ذهنم میرسه میگم. 
خیلی خوفناک بهم نزدیک شد و گفت I forgive but not forget 
بعد از اینکه قفل کمرم وا شد گف
در فیلم زندگی گلگون (La vie en rose) شخصی از ادیت پیاف، خواننده مشهور فرانسوی میپرسد: چه توصیه ای به یک زن دارید؟
ادیت در جواب میگوید: عشق بورزد
باز میپرسد: به یک دختر جوان چه؟
ادیت با تعلل میگوید: عشق بورزد
دوباره میپرسد: به یک کودک چه؟
ادیت با تمام وحشتی که از زندگی و عشق دارد جواب میدهد: عشق بورزد...

+خودمان را به آن راه بزنیم. در خانه بمانیم، کتاب بخوانیم، فیلم ببینیم. چه خوفناک، چقدر کشنده!

احتمالا، درد زایمان، چالش برانگیزترین و حتی خوفناک ترین مرحله از دوران بارداری است.
با نزدیک شدن موعد زایمان، مدام به فکر درد زایمان و سلامت خود و نوزادتان هستید.
اما اصلا نیازی به فکر کردن نیست. اما آیا می دانستید که با انجام حرکات خاص و پوزیشن هایی که شما را برای زایمان آماده می کند، تحمل این فرآیند برایتان ساده تر می شود؟ بله، تمرینات خاصی وجود دارند که به القای درد زایمان طبیعی کمک می کنند.

ادامه مطلب
انتشارات حوض‌نقره منتشر کرد: آیا می‌دانستید وقتی که صورتتان سرخ می‌شود، همه‌ی بدنتان سرخ می‌شود..حتی داخل شکمتان؟ یا این‌که بیش از یک میلیارد نفر در جهان کرم روده دارند؟ این بدین معناست که روزانه 10 میلیون لیتر از خون مردم توسط آن‌ها مکیده می‌شود! دوست قصه‌گوی ما و دوستانش نشان خواهند داد که بدن شما چه‌قدر شگفت‌انگیز است، آن‌قدر که حتی تصورش را هم نمی‌کنید! حقایق شگفت‌آوری درباره‌ی آن‌چه در بدن می‌گذرد؛ مهاجمانی نامرئی که بدنتان
قسمت دوم
چن :چرا انقدر تنده؟؟؟ + اهم اهم چرا تنده؟؟
دارم خ......اهم اهم اهم سوختم آب بدید!!! دی او: انقدر تنده؟؟؟  + تو از قصد تندش کردی!!!می دونستی من حساسیت
دارم!!! دی او: اصلا این طوری نیست!! + هست!! دی او: میگم نیست !! بک: اصلا چانی هیج
تو نمی دونی که ما غدای تند دوست نداریم؟؟؟ دی او : جای تشکرشونه !!! اوووف ببخشید
یادم رفته بود. + مال من خیلی تنده انگار یه شیشه فلفل رو خالی کردی نه؟؟ اهم اهم
اهم  سوهو: دیگه مبالغه نکن!! + اخه بخورید
ببینید!!! + بک کاستو بده . بک
فکرکن 6روز و 5 تا شب از خانوادت دور باشی ، دلت براشون تنگ بشه
جز دو روزش که کتلت های مامان پز خوردی بقیشو همش نون پنیر سق زدی بلا استثنا!
هشتاد ساعت کشیک ! 
لعنتی هشتاااااااااااااد ساعت کارکردم!
خیلی خوابیده باشم شبا پنج ساعت بوده.
با ذوق و شوق بیای خونه بگی آخجون غذا ، خواب ، فیلم و مامان
بعد بهت بگن عه اومدی؟؟ 
خوبه فردا میخوام ملحفه و پرده هارو عوض کنم و بدوزم هستی کمک!
بهم بگن پیاده برو شلمچه و برگرد ولی نگن بیا کمک تو دوخت ودوز!
صبح خروس خون ب
امروز به طرز احمقانه ای غرق توهماتم ... 
 فکرهایی که وهم انگیز و سرد اند...
 دلشوره هایی که خودم بجان خودم میندازم... 
 انگار از پریشانی لذت میبرم...
 روحم با جسمم در نبردی است نابرابر و من گوشه ای ایستاده و میخندم به این فانتزیه تاسف وار...
 اینروزها تلخ و سیاه ام مثل تابلویی خوفناک گوشه انباری که نقاشش هم نمیداند با کدام جنون چنین نابهنجاری را کشیده است.... 
 خودم از افکارم میترسم بوی زندگی نمیدهند...    

آدنا
امروز به طرز احمقانه ای غرق توهماتم ... 
 فکرهایی که وهم انگیز و سرد اند...
 دلشوره هایی که خودم بجان خودم میندازم... 
 انگار از پریشانی لذت میبرم...
 روحم با جسمم در نبردی است نابرابر و من گوشه ای ایستاده و میخندم به این فانتزیه تاسف وار...
 اینروزها تلخ و سیاه ام ، مثل تابلویی خوفناک،گوشه انباری، که نقاشش هم نمیداند با کدام جنون چنین نابهنجاری را کشیده است.... 
 خودم از افکارم میترسم بوی زندگی نمیدهند...    

آدنا
خواب دیدم رفته ام در جنگل های شمال. درخت های پرتقال رنگ انداخته بودند و بر و رو پیدا کرده بودند. نشستم روی زمین، کمی آنطرف تر از چشمه ای که آبش روی هم می خروشید و پیش میرفت. دلم غش رفت، خواستم پرتقال بچینم اما دستم نمی رسید. ناگهان آقاجون را دیدم که مشغول میوه چیدن است. خوشحال شدم، قند در دلم آب شد...
پرتقال را میچید و به دستم میداد. هرچه میخواستم خودم بچینم مانع میشد. آخر سر هم با اوقات تلخی گفت: دِ بگیر بشین پرتقالتو بخور توله سگ!

از خواب پرید
زندگی ...
همچون گذر ابرهاست ...
گاهی ابر ها سپید اند گاه سیاه 
تو نمی دانی که ابرهایی که در راه اند باران زا هستند یا نه 
و آنقدر سریع اند که متوجه حرکتشان نمی شوی 
آنها هیچ وقت باز نخواهند گشت
گاهی باران رحمت می دهند و گاه آذرخشی خوفناک و قاتل
ابر ها مانند فرصت ها و لحظات زندگی گرانبها هستند
اما چه ساده آنان را از دست می دهیم 
و چه زیبا می توان این زندگی را به پدیده های خدایی جهان تشبیه کرد ...
زهرا قربانی yasaman5.blog.ir
جدای از تمامی مشکلات منطقی فیلمنامه و ضعف های موجود در داستان ، نیما جاویدی از پس کارگردانی و ساختن قاب های خوش رنگ و لعاب که تماشای آن را روی پرده بزرگ (بر خلاف کلیه آثار سینمایی ایرانی در این سال ها) لذت بخش میکند ، به خوبی برآمده است.  به خصوص اگر فیلم را همراه علی دهقانی تماشا کنید که البته با کثرتی که این نام و نام خانوادگی در شهری چون یزد دارد کار سختی نیست و شما خواننده محترمِ این بازبینی اگر  یزدی باشید قطعا در میان دوستان خود فردی به اس
قسمت دوم
چن :چرا انقدر تنده؟؟؟ 
+ اهم اهم چرا تنده؟؟
دارم خ......اهم اهم اهم سوختم آب بدید!!! 
دی او: انقدر تنده؟؟؟ 
+ تو از قصد تندش کردی!!!می دونستی من حساسیت
دارم!!! 
دی او: اصلا این طوری نیست!!
 + هست!!
 دی او: میگم نیست !! 
بک: اصلا دی او تو نمی دونی که ما غدای تند دوست نداریم؟؟؟ 
دی او : جای تشکرشونه !!! اوووف ببخشید
یادم رفته بود.
 + مال من خیلی تنده انگار یه شیشه فلفل رو خالی کردی نه؟؟ اهم اهم
اهم 
سوهو: دیگه مبالغه نکن!! 
+ اخه بخورید
ببینید!!! 
+ بک کاستو
دانلود فیلم The Grudge 2020
کیفیت : Bluray 1080p
ژانر : ترسناک, راز آلود
کارگردان : Nicolas Pesce
ستارگان : David Lawrence Brown, Junko Bailey, Tara Westwood, Zoe Fish
سال : 2020
کشور : آمریکا, ژاپن, کانادا
سازندگان : Nicolas Pesce,Nicolas Pesce,Jeff Buhler,Takashi Shimizu
مدت زمان : 1 ساعت و 34 دقیقه
این فیلم ترسناک و رازآلود درباره‌ی خانه‌ای است که توسط یک روح خوفناک مورد نفرین قرار گرفته است، اکنون هرکسی که وارد این خانه می‌شود نفرین شده و به طور وحشتناکی می‌میرد. طولی نمی‌کشد که نظر عده‌ای
عید امسال با مهمانی نا خوانده..
کم کم به لحظات پایانی سال 1398 نزدیک می شویم.
یک سال دیگر با فراز و نشیب ها،تلخی ها و شیرینی ها و غم ها و خوشی هایش گذشت...
اما امسال عیدی متفاوت در پیش خواهیم داشت؛عیدی با مهمانی ناخوانده که وجودش خوشایند نیست...
اما خب این نیز بگذرد...
بودند کسانی که عید سال گذشته را با خانواده خود به خوشی سپری می کردند اما حال درگیر مهمان نوازی این مهمان خوفناک شدند و هم اکنون زیر خروار ها خاک آرمیده اند...
این نیز بگذرد...
کاش کمی رعا
خلاصه داستان : استدیو بازی سازی Deep Shadows سازنده سری بازی های ترسناک و پرطرفدار Tales of Terror است که هم اکنون نسخه پنجم از این مجموعه برای دانلود در اختیار شما قرار می گیرد. زمانی که برای نوشتن آخرین داستان خود به یک جزیره ی دور افتاده سفر می کنید، قایق شما به طور غیرمنتظره ای دچار حادثه شده و غرق می شود. پس از مدتی هنگامی که به هوش می آیید خود را در تله ای ترسناک زندانی دیده و باید برای نجات جان خود مبارزه کنید. با بررسی های بیشتر متوجه خواهید شد که ای
روزی مار به زنبور گفت: انسان ها از ترس "ظاهر خوفناک" من می میرند نه به خاطر نیش زدنم. اما زنبور قبول نکرد!
مار برای اثبات حرفش با زنبور قراری گذاشت: آنها رفتند و رفتند تا رسیدند به چوپانی که در کنار درختی خوابیده بود. مار رو به زنبور کرد و گفت من او را میگزم و مخفی می شوم و تو در بالای سرش سر و صدا ایجاد کن و خودنمایی کن. مار چوپان را نیش زد و زنبور شروع به پرواز کردن در بالای سر چوپان کرد. چوپان فورا از خواب پرید و گفت"ای زنبور لعنتی"و شروع به تخلیه ز
ژانر فیلم :بازی
امتیاز فیلم :        

رده سنی :

کارگردان :
نویسنده :

بازیگران :

محصول کشور :

تاریخ اکران :

زمان فیلم :                           

زبان فیلم :

خلاصه داستان : استدیو بازی سازی Deep Shadows سازنده سری بازی های ترسناک و پرطرفدار Tales of Terror است که هم اکنون نسخه پنجم از این مجموعه برای دانلود در اختیار شما قرار می گیرد. زمانی که برای نوشتن آخرین داستان خود به یک جزیره ی دور افتاده سفر می کنید، قایق شما به طور غیرمنتظره ای دچار حادثه شده
دانلود فیلم X-Men Dark Phoenix 2019
کیفیت : Bluray 1080p
ژانر : اکشن, علمی تخیلی, ماجراجویی
کارگردان : Simon Kinberg
ستارگان : James McAvoy, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, Nicholas Hoult
سال : 2019
کشور : آمریکا
سازندگان : Simon Kinberg,Stan Lee,Jack Kirby,Chris Claremont,John Byrne,Dave Cockrum
مدت زمان : 1 ساعت و 53 دقیقه
داستان فیلم “ققنوس تاریک” در سال 1992 و تقریبا یک دهه بعد از اتفاقات فیلم “X-Men: Apocalypse 2016 / مردان ایکس: آپوکالیپس” رخ می دهد. مردان ایکس در این قسمت با خوفناک ترین و قدرتمندترین دشمن خود
فیلم بلند داستانی
نخستین انسان | دیمین شزل | فیلمنامه از جاش سینگر (بر اساس اقتباس از رمانی از جیمز آر. هانسن) | ۲۰۱۸

نقد فیلم

ارزیابی: فاجعه

«واماند‌هْ میانِ‌ ژانرها»

نماهای بسته و کات‌های سریع از همان نماهای نخستین فیلم به دیدگان مخاطب هجوم می‌آورند. و این روند، به طور کلّی، تا انتهای فیلم حفظ می‌شود. در عوض این فیلم، به خوبی، سکانس درخشانِ فیلم «ضربه»- نخستین تجربۀ درام نواختن پسرکِ فیلم، در گروهِ آن معلّم خوفناک موسیقی- را به یاد

کتاب نقاب مرگ سرخ و ۱۸ قصه دیگر ، ادگار آلن پو ، کاوه باسمنجی ، نشر روزنه کار 

+ احساسی که نامی برایش نمی توانم بیابم وجودم را تسخیر کرده است ـ احساسی که هیچ تحلیلی نمی پذیرد، احساسی که آموخته های زمان گذشته برایش نا کافی است و می ترسم که خود قیامت هم کلیدی برای فهمش به من ندهد. 

+ تصور میکنم که درک هول انگیزیِ احساسم کاملا ناممکن باشد ؛ با اینهمه، کنجکاوی رسوخ به اسرار این نواحی خوفناک، بر ناامیدی ام چیره می شود، و مرا به هولناک ترین جنبه
بعضی صداها باعث می‌شوند به آن « عادت کردن » غیرارادی ناشی از تکرار محرک‌های شنوایی لعنت بفرستید که ای کاش همیشه ، مثل بار اول شنیدنشان به درون رسوخ می‌کردند و ای کاش تا ابد در آن لحظه‌ی ناگهانی شگفتی ناشی از کشفشان و ضربان خاکستری قلبتان که در اشک‌های نریخته مستغرق است می‌ماندید. 
قطعه‌ی Feels Like Home را که شنیدم ، حس آن لحظه‌ی فرار کردن از همه‌ی سردرگمی‌های زندگی را تجربه کردم ؛ همان لحظه‌ای که در یک طغیان ناگهانی ، از همه‌ی دنیا و گذشته
می خواستم در مورد قربانی و عید قربان مطلبی بنویسم نوشته آقای علی زمانیان را خواندم منصرف شدم و حیف آمد آن را با دوستان به اشتراک نگذارم
خواب ابراهیم هر کس هزینه ی رستگاری‌اش را خودش باید بپردازد و نه دیگران
روزگاری به خواب ابراهیم آمدی و به او دستور دادی تا فرزندش را پیش پای تو و برای قرب به تو، قربانی کند. بر خود لرزیدیم که از ما (مایی که اسماعیلِ همه‌ی تاریخیم و مایی که همواره قربانیان خواب دیگرانیم)، جز قربانی شدن چه می‌خواهند؟ این همان
لحظه های زندگی

چانیول : بک کجایی ؟ 
بک: چی شده چانی؟؟  دی او : چت شده
؟؟ + به مربی زنگ زدم یکم ازش اطلاعات بگیرم . کای: خوب !! + گفت که قراره تو یه
برنامه شرکت کنیم . شیومین: برنامه؟؟ + اره برنامه. چن : چه برنامه ایی؟؟؟
+مطمئنید می خواید بدونید چه برنامه اییه ؟؟؟ کای : بگو دیگه !!! + مسابقه ی گیم
کیس . کای : مسابقه ؟؟؟ اوففف . اعضا : گفتیم حالا چی می خواد بگه !!!  +  مربی
گفت بعدا در موردش با هامون صحبت میکنه .{ 30 دقیقه بعد}  دی او :
بچه ها غذا امادست !!! کای: اخ ج
لحظه های زندگی

چانیول : بک کجایی ؟ 
بک: چی شده چانی؟؟  دی او : چت شده
؟؟ + به مربی زنگ زدم یکم ازش اطلاعات بگیرم . کای: خوب !! + گفت که قراره تو یه
برنامه شرکت کنیم . شیومین: برنامه؟؟ + اره برنامه. چن : چه برنامه ایی؟؟؟
+مطمئنید می خواید بدونید چه برنامه اییه ؟؟؟ کای : بگو دیگه !!! + مسابقه ی گیم
کیس . کای : مسابقه ؟؟؟ اوففف . اعضا : گفتیم حالا چی می خواد بگه !!!  +  مربی
گفت بعدا در موردش با هامون صحبت میکنه .{ 30 دقیقه بعد}  دی او :
بچه ها غذا امادست !!! کای: اخ ج
حالا ده سال از آن شب کذایی گذشته است. همان شب امتحان برنامه‌نویسی سی پلاس پلاس. همان شبی که زدم تو سر خودم و تو سر کتاب و جزوه‌ها که کد نویسی یاد بگیرم و توی امتحان فردایش نیفتم. ده سال از آن شبی که نومید شدم و از زور نومیدی رفتم سراغ بلاگفا و یک وبلاگ ثبت کردم به اسم سپهرداد گذشته است. همان شبی که گفتم گور بابای هر چه برنامه‌نویسی و کدزنی و الگوریتم و دستور فور و دستور ایف است. ده سال از ترم اول دانشجوی دانشکده فنی بودنم گذشته است و حالا ده سال
قسمت چهارم

+با من هستید؟؟ 
× شما انگلیسی بلد
هستید ؟؟ 
+ بله .
 × می خواستم ازتون آدرس بپورسم ! 
+بفرمایید .  .
+ خوب
.... . 
× می دونید کجاست ؟؟ 
+ میشه گوشیتونو رو از نزدیک تر ببینم ، آ درس رو نمی
بینم .
 × شما که دزد نیستید ؟؟  
+ بله ؟؟؟؟؟ نه خیر دزد نیستم!!
 × ببخشید که گفتم
اخه تو یه کشور غریبم . 
+ خوب ....  باید
همینو مستقیم برید بعد برید سمت راست . 
× ببخشید یه آدرس دیگه هم دارم ، باید اینو
اول نشون می دادم خخخخ چقدر خنگم !!!
 چقدر خوبه که انگلیسی بلدید
دعا جهت رفع ترس و اضطراب
دعای رفع ترس در کلام امام صادق (ع)

[caption id="attachment_70" align="alignnone" width="290"] دعا جهت رفع ترس و اضطراب[/caption]
امام صادق (ع) می‌فرماید: «در شگفتم برای کسی که ترس بر او غلبه کرده، چگونه به ذکر «حسبنا الله و نعم الوکیل» پناه نمی برد...»

حلبی می گوید: کسی به امام صادق (ع) عرض کرد وقتی تنها می شوم وحشت
و اندوه مرا فرا می گیرد و آن گاه که میان مردم هستم چنین احساسی ندارم.
حضرت به وی فرمودند: دستت را روی قلبت بگذار و بگو :
«بسم الله» سپس دست
خلاصه داستان فیلم سینمایی گودزیلا سلطان هیولاها
سازمان مونارک با نبردی خوفناک میان هیولا های غول‌پیکر روبرو می‌شود، از جمله گودزیلای قدرتمند که با ماترا، رودان و آخرین دشمنش شاه گیدورای سه‌سر دست و پنجه نرم می‌کند…

مشخصات فیلم Godzilla King of the Monsters 2019
ژانر : فیلم اکشن | فیلم فانتزی | فیلم ماجراجویی
کارگردان : Michael Dougherty
تهیه‌ کنندگان : ماری پارنت | الکس گارسیا | برایان راجرز | توماس تال
ستارگان : Kyle Chandler|  Millie Bobby Brown | Vera Farmiga
شرکت تولید : لج
لطفا آهنگ را پخش کنید و همزمان پست را بخوانید.

دریافتتوضیحات: Andrea BocelliI found my love in portofino

عرض کنم خدمت شما سروران خودم، آنچه که برایم اتفاق افتاد شگفتی سادگی ها است. یعنی چه؟ آیا به راستی مشتاق الیه عقلش را از دست داده است؟
نمیدانم...
امروز صبح ساعت شش دوچرخه ام را سوار شدم و یک ساعت تمام اصفهان را سیر کردم. شهر غرق در سکوت و هوا ابری بود. سگ های خیابانگرد از گرسنگی دور زباله ها حلقه زده بودند و چشم هایشان گرسنگی و ترس را توامان فریاد میزد. کنار ج
سروده صلح...خطاب به جنگ طلبان دنیا
ما بدنیا نیامدیم که بجنگیم!
ع-بهار

سمند
دولت اگر چند سر کشیده رود       
زهمرهان
به سر تازیانه یاد آرید         
نمی
خورید زمانی غم وفاداران         
  زبی وفایی دور زمانه یاد آرید        حافظ    

منظومه گم
گشته راه مقصود
  مفهوم ساده آدمی
صغارت محض است
میان دو لحظه بودن و نبودن
وعاشقی اما!
 پنجره ای ست فراتر از جسم سیال
در هنگامه
دوشوق
چون
بالهای  دو قوی سپید
مکاشفهِ  بهاری لذت
در احلام
طرب انگیزِ هس
شاید اگر تا یکی دو سال پیش شنیدن خبر ساخت فیلمی
با موضوع جهان پهلوان تختی توسط کارگردان آثاری چون آسمان زرد کم عمق، اینجا بدون
من، پرسه در مه و من دیه گو مارادونا هستم غیر معمول و تاحدی شگفت آور بود، اما پس
از تماشای تنگه ابوقریب(هشتمین اثر سینمایی بهرام توکلی) در فجر سی و ششم، شنیدن این
خبر چندان هم عجیب به نظر نمی آمد. چراکه توکلی نشان داد دوران جدیدی را در
کارنامه فعالیت هنری اش آغاز کرده است. او در زمان اکران ابوقریب در جشنواره فیلم
فجر به
بابای سعیده، شوهر خاله ام، کارمند بانک کشاورزی بود و ده سال دوم خدمتش منتقل شده بود نمین. ده سالی بود که نمین زندگی میکردن و با تموم شدم ماموریتش برگشته بودن تهران.خدابیامرز مثل گربه، که بچه هاش رو تو اولین سوراخ امنی که پیدا میکنه جا میده و خودش میره دنبال یه لونه بزرگتر، اولین خونه ای که بنگاه نشونش داد رو خرید و همونجا ساکن شد و چند سالی طول کشید تا یه لونه امنتر پیدا کنه. لونه ای که خریده بود اواسط یه کوچه باریک و دراز و بن بست بود که سرتاسر
خیبر صہیون تحقیقاتی ویب گاہ: کسی عربی کے ایک رسالہ  میں ایک کہاوت پڑھی تھی  کہ ایک مصور دیوار پر نقش ونگار بنا رہا تھا اور تصویر میں ایک انسان اور ایک شیر کو اس کیفیت میں دکھا رہا تھا کہ انسان شیر کا گلا گھونٹ رہا ہے۔ اتنے میں ایک شیر کا وہاں سے گزر ہوا اور اس نے تصویر کو  ایک نظر دیکھا۔ مصور نے تصویر میں شیر کی دلچسپی دیکھ کر اس سے پوچھا سناؤ میاں!  تصویر اچھی لگی؟ شیر نے جواب دیا کہ میاں! اصل بات یہ ہے کہ قلم تمھارے ہاتھ میں ہے۔ جیسے چاہو منظر کش
با تمامی تانک های پیشرفته و مخوف موجود در ارتش روسیه آشنا شوید

یک نظر
http://rzto.ir/mxi

این روزها اختلافات بین روسیه و ایالات متحده از هر زمان دیگری پس از  پایان دوران جنگ سرد بیشتر شده و بخش زیادی از این اختلافات خود را به شکل رقابت در زمینه ی تسلیحات نظامی نشان داده است. اگر چه پس از دوران جنگ سرد و فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی، دیگر روسیه انسجام سابق خود را از دست داده و توان رقابت با ایالات متحده را نداشت اما از زمان روی کار آمدن ولادیمیر پو
سروده صحرا نشین
ازصدا افتاده اند  جرسها وبانگها
شتران خسته  در  بی راهه سفر
زمین  سراب بود وتشنگی ره به حالم خرابم نمی برد
مهجور  ساقی  وخاموش   ساربانها
ضیافتی  با پسین صحرا نشینانم آرزوست
اینجا خورشید حس عجیبی ست
که کبوتران صحرایی را
به خوابی خوفناک برده است
مرا به واگویه خشک تشبادی با بوته گون!
بیابان نه مثل زندگی ست
که هیچ است وهیچ نیست
کوچ هزار باره عذابی ست
  که هر صبح  آغاز می شود
ماهشهر تیر ماه 1370 علی ربیعی (علی بهار)
نقطه تلاقی!
دست
موضوع: یلدا
دیگر چیزی تا غروب نمانده است. جلوی چادر تک نفره‌ای که در جای مناسبی از صحرا برپا کرده بودم، روی کنده‌ی خشکیده‌ای نشسته‌ام، و به شعله‌های رو به خاموشی آتش کوچکی که برای دم کردن چای روشن کرده بودم، خیره‌خیره نگاه می‌کنم. چوب‌های نیم‌سوخته، و یا خاکستر شده، که برخی تند و برخی آهسته نفس می‌کشند، با هر دم و بازدمشان، چهره‌هاشان سرخ و گلگون می‌شود و سپس دوباره رنگ خود را می‌بازند. با ذهن و روحی تهی از هرچیز ممکن و ناممکن، تنها ب
دانلود سریال مانکن با لینک مستقیم و کیفیت عالی
دانلود سریال ایرانی مانکن تمامی قسمت ها یکجا , دانلود رایگان سریال عاشقانه مانکن , دانلود سریال جدید مانکن حسین سهیلی زاده
کیفیت ها : Bluray , HQ , 1080p , 720p , 480p
بازیگران مانکن :
محمدرضا فروتن, مریلا زارعی در نقش (کتایون صوفیان ” همسر کاوه ، دختر عموی سلمان “) , امیرحسین آرمان (کاوه صوفیان ، همسر کتایون، معشوقه سابق همتا) , نازنین بیاتی (همتا) , فرزاد فرزین (بهرام ، دوست کاوه) , لیندا کیانی , حسین پاکدل (سلمان
خبر شهادت سردار سرافراز قاسم سلیمانی در بامداد روز جمعه ناگوارترین خبر منتشر شده در طول سالیان اخیر بود ، سنگینی این خبر چنان بود که معادلی برای آن نمی توان تصور کرد و شاید از بعد از ارتحال امام راحل خبر مرگ کسی اینچنین برای جامعه دور از انتظار و سخت نبوده است .
اما هر چه بود تقدیر الهی بود و چون نامش شهادت و کشته شدن در راه خداست مبارک و شیرین است و از همه خوش آیندتر برای خود شهید حاج قاسم بود ، شهادت یک آرزوی دیرین و دروازه سعادت برای آن عزیز
بسم رب الشهدا و الصدیقین

خبر شهادت سردار سرافراز قاسم سلیمانی در بامداد روز جمعه ناگوارترین خبر منتشر شده در طول سالیان اخیر بود ، سنگینی این خبر چنان بود که معادلی برای آن نمی توان تصور کرد و شاید از بعد از ارتحال امام راحل خبر مرگ کسی اینچنین برای جامعه دور از انتظار و سخت نبوده است .
اما هر چه بود تقدیر الهی بود و چون نامش شهادت و کشته شدن در راه خداست مبارک و شیرین است و از همه خوش آیندتر برای خود شهید حاج قاسم بود ، شهادت یک آرزوی دیرین و
فصل در مفاسد عجب است‏بدان که عجب خودش بنفسه از مهلکات و موبقات است و ایمان و اعمال‏ انسان را به باد فنا مى‏دهد و فاسد مى‏کند. چنانچه راوى سؤال مى‏کند در این حدیث شریف از عجبى که فاسد مى‏کند عمل را. امام، علیه السلام، یک درجه آن را عجب در ایمان قرار داده است. و در حدیث سابق شنیدى که عجب از گناه شدیدتر است در درگاه حق تعالى، و از آن جهت مؤمن را مبتلاى به گناه مى‏فرماید تا ایمن شود از عجب. و رسول اکرم، صلّى اللّه علیه و آله، آن را یکى از مهلکات ق
سازمان مجاهدین خلق ایران امروزه تلاش می‌کند تا با مخفی نگاه داشتن سابقه خویش، با بهره‌گیری از حمایت حامیان غربی خود، با برگزاری کنفرانس‌های سالانه –که آخرین آن‌ها در ماه گذشته در حومه پاریس برگزار شد- و نیز انجام سخنرانی و صدور بیانیه به مناسبت‌های مختلف، خود را حامی آزادی و حقوق انسان‌ها معرفی کرده و حمایت از خویش را تنها راه رهایی مردم ایران از خشونت و سرکوب‌گری‌ای بداند که مدعی است در دوران استقرار نظام اسلامی بر مردم تحمیل شده اس
سازمان مجاهدین خلق ایران امروزه تلاش می‌کند تا با مخفی نگاه داشتن سابقه خویش، با بهره‌گیری از حمایت حامیان غربی خود، با برگزاری کنفرانس‌های سالانه –که آخرین آن‌ها در ماه گذشته در حومه پاریس برگزار شد ـ و نیز انجام سخنرانی و صدور بیانیه به مناسبت‌های مختلف، خود را حامی آزادی و حقوق انسان‌ها معرفی کرده و حمایت از خویش را تنها راه رهایی مردم ایران از خشونت و سرکوب‌گری‌ای بداند که مدعی است در دوران استقرار نظام اسلامی بر مردم تحمیل شده ا
در این مطلب شما را با رمز و راز‌هایی از یک آیه که به قله قرآن مشهور است آشنا می‌کنیم.

استاد محسن قرائتی در ادامه سلسله مباحث تفسیری خود با موضوع تفسیر قطره ای به بیان آموزه های آیه 255 سوره بقره پرداخته است.

* آیه

اللَّهُ لا إِلهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لا تَأْخُذُهُ
سِنَةٌ وَ لا نَوْمٌ لَهُ ما فِی السَّماواتِ وَ ما فِی الْأَرْضِ مَنْ ذَا
الَّذی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ ما بَیْنَ
أَیْدیهِمْ وَ ما خَلْ
 رمان عاشقانه ، فائزه در مرز عراق قسمت ۳
  بروی نوشته ی روبرو کلیک نمایید   .  از شین براری +18رمان های دخترانه 
. ..
..عکسی با صدای خشن به مردی که روم آب ریخته بود به عربی گفت که بره بیرون و خودش صندلی رو با صدای وحشتناکی رو زمین کشید و روبروی من نشست و به عربی گفت:
_اسم فرمانده؟
سرمو تکون دادم،یعنی که نمیخوام بگم.سیلی محکمی بهم زد و گفت:
_کیه؟
چیزی نگفتم.نمیذاشتن این گونه لعنتی یه کم خوب شه!از درد داشتم میمردم که خیسی ای رو روی صورتم حس کردم.با یکم
روزهای پر ماجرای کودکی با سرعتی باورنکردنی می‌گذرند و با چشم برهم زدنی می‌بینید که فرزند دلبند شما کم‌کم از برهه کودکی فاصله گرفته و به دوران جدیدی از زندگی خود پای می‌گذارد. پس آنچه از این روزهای شیرین کودکی برای شما به جا می‌ماند، هزاران خاطره و یادگاری به یاد ماندنی است؛ قطعا برای فرزند شما به یاد آوردن اکثر این خاطرات در آینده ممکن نخواهد بود و حتی شمایی که شاهد لحظه به لحظه رشد او بوده‌اید، بسیاری از آن‌ها را از یاد خواهید برد. در چ
              صفحه 172 _  داستان بلند  _  در پستوی  شهر خیس.   شهریار در گوشه ی تاریک انباری ، و در فرار از خویش ، به غم نشسته. و جلسه‌ی دانشگاه به فراموشی سپرده .شهریار بحران زده و  گریزان از پذیرش طعم تلخ حقیقت ، پر از عصیان و خشم ، لبه‌ی پرتگاه انزجار با مُشت هایی ب‍ـــه هَم گرِه خورده، ایستاده . او در اندیشه ی فـــــرار از عواقــب اشتباهش به بـــُـن بست فکری وارد میشود ، و میل به بازگشت و خروج از این مسیر یکطرفه و جستجویـــــــی تازه برای یاف

داستان بلند پستوی شهر خیس اثر شهروز براری صیقلانی 
        صفحه 367 

غروب ، آمنه هنوز در مرز باریک خیال و واقعیت سرگردان  است. برایش سخت است که حقیقت تلخ سرنوشتش را بپذیرد. او همچنان اصرار بر زنده بودن دارد. و خود را بیوه ای جوان میداند که شوهرش بی دلیل فوت گشته. او دنبال آدرس بدی‌بی ، است. و با خودش چون دیوانه ها ، اختلاط میکند.  حس غربت ، رسیده به احساسات متشنج ، و روان ِ پریشانه‌ی  شهریار.  . . . 
   _آهنگ سوزناکی در محیط افکار مخشوش شهریار ج

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها